YMS in Cloud - inteligentne zarządzanie awizacją


YMS in cloud  - to inteligentne oprogramowanie którego zadaniem jest pełna automatyzacja procesu planowania załadunków i rozładunków. Dzięki zaimplementowaniu mechanizmów samoobsługowych proces jest tak prosty jak nigdy dotąd. Za rejestrację awiza w systemie jest odpowiedzialny klient, a nie pracownik centrum logistycznego. Rola pracownika centrum logistycznego sprowadza się do koordynacji działań w celu lepszego wykorzystania czasu pracy bram. To zupełnie nowy wymiar YMS, witamy w XXI w.

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/brama00-500x332.png

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/bram1-500x300.png

Zarządzanie awizacja jest bardzo intuicyjne i ergonomiczne. Definicja, usuwanie lub blokowanie bramy jest banalnie proste. Każda brama ma swoją nazwę, zakres godzin pracy od .. do, status określający dostępność bramy oraz realizowane operacje. Minimalne oraz maksymalne okno pracy bramy.


YMS potrafi skutecznie planować pracę dziesiatek, setek czy tysięcy bram magazynowych, składów celnych, chłodni, ramp, morskich i lotniczych terminali cargo.   Magazyny mogą być rozproszone geograficznie. Zarządzanie takimi zasobami odbywa się w oparciu o tablicę planistyczną, która jest reprezentowana przez układ kolum (bram) i rzędów (okien czasowych) znanych z MS Excel. Zarówno dostępność bram jak i wielkość okien czasowych jest w pełni konfigurowalna. Dostępny czas pracy bramy w zdefiniowanym horyzoncie czasowym może być  w 100% dedykowany do obsługi przyjęć i wydań określonego klienta centrum logistycznego. 

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/brama2-500x293.png

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/brama3-500x306.png

Genialna czerwona, aktywna linia czasu która on-line wizualizuje wszystkie obecnie realizowane dostawy i wysyłki na bramach wg czasu lokalnego. Wszelkiego rodzaju zakłócenia widzisz jak na dłoni, spóźnienia, oczekiwania, przedłużająca się dostawę czy wysyłkę.  Tego typu informacja może stanowić cenne źródło danych do budowania najbardziej wymyślnych wskaźników KPI. 


Lean Logistics kładzie bardzo silny nacisk na sygnały wizualne. Dlatego korzystając ze sprawdzonych najlepszych praktyk biznesowych my również skupiliśmy się na sygnałach wizualnych. Awizacje klientów są kolorowane, podobnie statusy bram i dynamiczna linia czasowa. W porównaniu z tradycyjną notacją tabelaryczną udostępniamy  intuicyjny mechanizm zarządzania tablicą planistyczną. Dany klient w przeciwnieństwie do pracownika centrum logistycznego widzi tylko własne awizacje. 

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/yms_host-01-500x349.png

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/brama4-500x245.png

Poszliśmy jeszcze dalej. Do systemu mają także dostęp kierowcy, spedytorzy, przewoźnicy. Działają oni w imieniu  klientów centrum logistycznego. Rejestrują przyjazdy, moga informować nas online o zdarzeniach uniemożliwiających im terminowe dotarcie do magazynu. Wszystko dlatego, że YMS działa na smartfonach, iPhonach, iPadach, tabletach, komupterach PC, MacBookach. YMS jest w pełni responsywną aplikacją działająca w dowolnej przeglądarce internetowej. Gdziekolwiek jesteś, w kraju lub zagranicą, o dowolnej godzinie, w dowolnej strefie czasowej, masz dostęp do systemu.


Aby skorzystać z zalet pełnej automatyzacji procesu awizacji, potrzebujesz koordynować pracę dziesiątek, setek, a nawet tysięcy zalogowanych użytkowników. Sam zdefiniujesz firmy, użytkowników i nadasz im stosowne uprawnienia tak aby użytkownicy mieli dostęp tylko do tych informacji które im udostępnisz. Nic więcej i nic mniej. Użytkownicy  nie muszą być polsko-języczni ponieważ system w wersji podstawowej obsługuje zarówno jezyk polski jak i angielski. 

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/brama5-500x303.png

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/brama6-500x293.png

To nie wszystko. Zaimplementowaliśmy dziesiątki funkcjonalności które koncentrują się na ergonomii pracy z YMS. Ponadto system rejestruje czas przyjazdu i odjazdu środków transportu, rejestruje czas trwania operacji logistycznych, zarządza środkami transportu na terenie zakładu, eliminuje spiętrzenia prac, minimalizuje koszty związane z obsługą placów manewrowych i parkingów, zwiększa jakość obsługi klientów.


Obsługa awizacji cyklicznych i stałych, export do i import z MS Excel, reguły kasowania awizacji przez klienta, algorytmy kalkulacji okna czasowego awizacji, system powiadomień (alerty / maile) o opóźnieniach przybycia środków transportu na plac magazynowy.

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/brama7-250x250.png

Zalety

Software as a Service

Zamiast licencji faktura za usługę

Zero sprzętu

Nie potrzebujesz serwera, UPS'a, streamera, czy switch'a

Zero oprogramowania

Wszystko działa w przeglądarce internetowej - Safari, Chrome, Opera, IE

Aktualizacje

Gwarancja dostępu do najnowszych wersji

365/7/24

System dostępny online*

Archiwizacja

Twoje dane są bezpieczne. My je archiwizujemy.


Zobacz wszystko na filmie


Opcje

Customizacje

Istnieje możliwość pełnego dostosowania oprogramowania do Twoich potrzeb

On-premise

Istnieje możliwość instalacji oprogramowania na serwerach klienta

Serwis i R&D

Możliwość indywidualnych warunków utrzymania i rozwoju oprogramowania


Ile to kosztuje

.
Opłata miesięczna
Umowa roczna
999 zł + VAT
Umowa trzyletnia
599 zł + VAT

Co zawiera cena

  1. Standardowa funkcjonalność
  2. Nielimitowana liczba użytkowników.
  3. Nielimitowana wielkość bazy danych.
  4. Archiwizacja danych co 3 dni robocze.
  5. Gwarancja niezmienności ceny w okresie trwania umowy.
  1. Dostęp do najnowszych wersji YMS
  2. Gwarancja dostosowywania oprogramowania do indywidualnych potrzeb klientów (wymaga odrębnych ustaleń)
  3. Minimalny czas życia wersji oprogramowania trzy lata.
  4. Help Desk 24/7/365

Gdzie sprawdza się inteligentny system awizacji - YMS in Cloud


Operatorzy logistyczni

Magazyny Wysokiego Składowania

Centra Logistyczne

Punkty przeładunkowe - Cross Docking

Lotnicze lub morskie terminale cargo

https://www.host.pl/wp-content/uploads/2016/01/darmowa_prezentacja-1200x300.png

Imię / First name
Nazwisko / Family name
Telefon / Phone
email
Temat
Wiadomość / Message
[recaptcha class:form-control]

Administratorem Twoich danych osobowych jest HOST sp. z o.o., z siedzibą w Koninie, ul. Poznańska 74a, 62-510 Konin.
Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez Ciebie za pomocą formularza kontaktowego. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikiem strony.
Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie możemy je przetwarzać przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


* Dostęp 365/24/7 jest ograniczany do zapalanowanych przerw technicznych związanych z przerwami administracyjnymi.